Portfólio

Kuchyne

Princípy, ktoré by mala spĺňať každá moderná kuchyňa sú jej funkčnosť, ergonomickosť, originalita a estetickosť s použitím technologických vymožeností dnešnej doby.

Obývačky

Tá pravá obývacia stena naladí miestnosť na ktorýkoľvek štýl. Naša ponuka obývacích stien zahŕňa kúsky, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Doprajte svojej obývačke novú enegriu.

Šatníky

Vďaka súčasnej ponuke prakticky nadčasových materiálov nemusí byť vstavaná skriňa iba úložným priestorom. Veľakrát sa stávajú taktiež zaujímavým interiérovým doplnkom.

Dvere

Dvere sú prvým a neprehliadnuteľným prvkom každého príbytku, dotvárajú jeho ráz, preto si vyžadujú vhodný výber materiálu a jeho kvalitné spracovanie. Pri ich výrobe sa pre svoje vynikajúce izolačné vlastnosti, dlhú životnosť a v neposlednom rade aj pre svoj vzhľad najviac osvedčuje práve drevo.

Kúpeľne

Vyriešime za Vás priestory kúpeľní – tak, aby boli efektné a zároveň prakticky zariadené vďaka premysleným detailom. Používame kvalitné materiály odolávajúce vlhkosti, ako lakované nástreky a dýhy.

Spálne

My chápeme dôležitosť oddychu v živote človeka. Spálňa na mieru vám zaručí miesto pre váš oddych i úschovu vecí.

Office

Profesionálna výroba nábytku na mieru je našou výsadou. Pri výrobe nábytku na mieru kladieme dôraz na originalitu, kreatívne spracovanie a účelnosť.

Schodiská

Naša firma Vám rada zhotoví schody na mieru presne podľa Vašich predstáv. Schody Vám navrhneme, vyrobíme aj namontujeme.

Close Menu